22/07/2024
ShowBiz Shqipëri

VIDEO/ Banorja i përkedhel shokun, Bardhi rri e shikon

  Që ky Big Brother Vip është i çudirave këtë e kemi kuptuar prej javësh. Pas sherreve, debateve, vendosja në dyshim e burrërisë së konkurrentëve dhe arrestimeve brenda në shtëpi, na panë sytë dhe këtë!

  E kemi fjalën për Sarën, po, po për Sarën, por jo me Bardhin me shokun e tij, Meritonin. Sjellja që ata po bëjnë përgjatë ditëve të fundit po habit ndjekësit. Sara dhe Meritoni janë parë shumë afër njëri-tjetrit, pa çka se të dy i kanë partnerët brenda shtëpisë.

  Së fundmi, moderatori i ka vendosur kokën në prehër Sarës, teksa kjo e fundit shihet teksa e përkëdhel. Ndërkohë, vlen për tu theksuar se në këtë moment i pranishëm ka qenë edhe i dashuri i saj, Bardhi.

  Kjo skenë ka çuditur jo pak fansat, po ju a iu duket normale një sjellje e tillë?

  © Credits bigbrotheralb_vip/?hl=en

  © Credits https://top-channel.tv/