19/06/2024
Shqipëri

PAMJE TË TURPSHME/ Burri dhe gruaja rrihen me grushta në mes të qytetit

  Një ngjarje aspak e zakontë dhe e trishtë njëkohësisht, ka ndodhur në Këlcyrë. Në videon e publikuar nga JOQ në mes të këtij qyteti shihen një çift teksa dhunojnë njëri-tjetrin.

  Nga pamjet e filmuara nga qytetarët e rastit, burri shihet teksa qëllon me grushta gruan, ndërkohë askush nuk shkon që t’i ndalojë.

  Theksojmë se kjo ngjarje ka ndodhur tre ditë më parë, teksa vetëm ditën e sotme është publikuar në rrjet.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)