20/04/2024
ShowBiz

“O vdiqa krejt”, Ilnisa e provokon Meritonin me të pasmet e ekspozuara (VIDEO)

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po vazhdojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit edhe më shumë. Në një moment, çifti ka qenë në dhomën e grimit, ku ky i fundit u ndje i provokuar nga të pasmet e Ilnisës. Gazetarja i thotë se nuk e provokon brenda në reality shou, por kur të dalin jashtë. Pjesë nga

Lexo më shumë
ShowBiz

VIDEO/ Rike Roçi zbulon sa herë ka bërë s*ks brenda një nate

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip 3 mbrëmjen e së dielës i kanë drejtuar pyetje pikante njëri-tjetrit. Ata kishin dy zgjedhje, ose të thonin të vërtetën ose në të kundërt të përballeshin me sfidën. Një nga pyetjet me “spec” iu bë Rikes nga Romeo. Moderatori e pyeti atë se sa herë ka kryer marrëdhënie

Lexo më shumë
ShowBiz

Luiz Ejlli brenda Big Brother VIP, produksioni harron dhe “lejon” këngëtarin të thyejë rregullin kryesor

Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në Big Brother VIP 3 mbrëmjen e së shtunës si i ftuar special për të komentuar dinamikat dhe ngjarjet e fundit në këtë format, i cili ndryshe nga vjet nuk po ngjall aq interes dhe kuriozitet te shqiptarët. Pas fitores së tij sezonin e kaluar Luizi është kthyer në

Lexo më shumë
ShowBiz

A ke bërë s*ks treshe? Erjola Doçi rrëfen jetën intime

Moderatorja Erjola Doçi, gjatë lojës “sfidë ose e vërtetë” me banorët e tjerë në Big Brother Vip, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj intime. Ajo është pyetur nga konkurrentja Vesa Smolica nëse ka kryer marrëdhënie seksuale treshe. Moderatorja është përgjigjur që “jo” duke shtuar se e konsideron diçka shumë të shenjtë, ndërsa shtoi se pyetja

Lexo më shumë
ShowBiz

VIDEO/ E RËNDË në Big Brother Vip, Egla dhe Rike përleshen fizikisht

Dy banoret e shtëpisë së Big Brother Vip 3, Egla dhe Rikja kanë patur një debat të fortë mes tyre, ku dergradoi deri në përdorimin e dhunës fizike. Pasi Egla i përmendi Rikes njerëzit e familjes, banorja nuk duroi dhe shkoi i hodhi panën sipër në kokë. Më pas aktorja, teksa po mundohej të mbronte

Lexo më shumë
ShowBiz

Familja e Bardhit i hap dyert e shtëpisë? Sara poston foton nga Kumanova

Ditën e djeshme ish-banorja e Big Brother Vip, Sara Gjordeni, njoftoi se po shkonte drejt Kumanovës për të takuar partnerin e saj, Bardhin. Pas lajmeve që po qarkullojne prej ditësh tashmë se familja e këngëtarit nuk janë dakort për lidhjen e tyre dhe pas përplasjeve që ajo ka patur me menaxherin e partnerit të saj,

Lexo më shumë
ShowBiz

Tha se e bija nuk e kishte takuar të atin, del “sheshit” mashtrimi i Ilnisës, publikohen fotot e vajzës me të atin

Rrëfimi prekës i Ilnisës, dashur pa dashur preku shumë prej shqiptarëve të cilët ndoqën spektaklin e së shtunës. Banorja e Big Brother Vip 3, rrëfeu mes lotësh jetën e saj, pemën e familjes, ku dhe nuk qëndroi pa folur dhe për të voglën, Anaisin, e cila ashtu si dhe gazetarja e ka thënë shpesh herë

Lexo më shumë
ShowBiz

Sara Gjordeni kërcënon menaxherin e Bardhit: Jetmir do të shkatërroj me një postim!

Vëmendja kryesore e showbizit shqiptar ditët e fundit ka qenë tek Bardhi, dalja e papritur e tij prej formatit dhe gjithashtu gjendja shëndetësore e nënës. Mirëpo pasi Sara ngriti dyshimet se Bardhi është larguar prej menaxherit, vetë ky i fundit reagoi ditën e djeshme, postim i cili u fshi më pas. “Famen ky e ka

Lexo më shumë
ShowBiz

“Më gjykuat si vajza e ish-ave”, Sara e revoltuar: Bëjnë moral ata me 40 ish-a

Sara Gjordeni vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara edhe pas daljes së saj nga Big Brother VIP. Gjatë qëndrimit në shtëpi ajo u komentuar shumë për jetën e saj private dhe tani pas daljes ka një përgjigje për të gjithë paragjykimet. Sara ka bërë një deklaratë të gjatë ku tregon se ajo

Lexo më shumë
ShowBiz

E pazakontë! Jetmiri lahet i zhveshur lakuriq në ‘BBV3’ ( VIDEO)

Jetmir Salaj është banori më i ri i shtëpisë së ‘BBV3’ i cili është bërë pjesë e formatit vetëm pak ditë më parë. Për të ky format nuk është i panjohur, pasi Jetmiri ka qenë fitues i ‘Big Brother 3’. Së fundmi ai ka bërë një gjest që ka ngritur reagime të shumta jo vetëm

Lexo më shumë