22/07/2024
ShowBiz

E pazakontë! Jetmiri lahet i zhveshur lakuriq në ‘BBV3’ ( VIDEO)

  Jetmir Salaj është banori më i ri i shtëpisë së ‘BBV3’ i cili është bërë pjesë e formatit vetëm pak ditë më parë.

  Për të ky format nuk është i panjohur, pasi Jetmiri ka qenë fitues i ‘Big Brother 3’. Së fundmi ai ka bërë një gjest që ka ngritur reagime të shumta jo vetëm në shtëpinë më të ndjekur por edhe jashtë saj.

  Sipas banorëve, Jetmiri ka bërë dush lakuriq në hapësirat e banjës së shtëpisë, një gjest i cili ka thyer rregullat e etikës së një spektakli që transmetohet 24/7.

  Ky gjest ka nxitur dhe shumë debate brenda shtëpisë, ku gjatë një bisede me disa prej banorëve Juli ka falenderuar djemtë e regjisë që nuk kanë kapur pamje të Jetmirit në ato momente.

  ‘Shyqyr që nuk e kap kamera dhe faleminderit çunave të regjisë por puna është çfarë ndodh këtu. Po ja e kapi?’

  Romeo: Po e kapi është halli i atij dhe nuk është më halli jot! Po ja kapi syri ndonjërës nga këto ça do…