21/06/2024
ShowBiz

“O vdiqa krejt”, Ilnisa e provokon Meritonin me të pasmet e ekspozuara (VIDEO)

  Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po vazhdojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit edhe më shumë.

  Në një moment, çifti ka qenë në dhomën e grimit, ku ky i fundit u ndje i provokuar nga të pasmet e Ilnisës.

  Gazetarja i thotë se nuk e provokon brenda në reality shou, por kur të dalin jashtë.

  Pjesë nga biseda e tyre:

  Ilnisa: Mendo zemër, detyra të rëndësishme të presin.

  Meritoni: Obobo vdiqa krejt, po pse më provokon ashtu?

  Ilnisa: Tallesh ti?

  Meritoni: Ky është një lloj provokimi.

  Ilnisa: Po se nuk kam çfarë bëjë në këto momente dhe po të provokoj ty…

  Meritoni: Pse nuk më provokon ti?

  Ilnisa: Kurrë asnjëherë, unë ty?

  Meritoni: Uou!

  Ilnisa: Jo zemër jo.

  Meritoni: Ti duhet të më provokosh mua.

  Ilnisa: Po jo këtu mo zemër. Të provokoj unë jashtë ty sa habitesh ti.