20/04/2024
ShowBiz

“O vdiqa krejt”, Ilnisa e provokon Meritonin me të pasmet e ekspozuara (VIDEO)

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po vazhdojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit edhe më shumë. Në një moment, çifti ka qenë në dhomën e grimit, ku ky i fundit u ndje i provokuar nga të pasmet e Ilnisës. Gazetarja i thotë se nuk e provokon brenda në reality shou, por kur të dalin jashtë. Pjesë nga

Lexo më shumë