20/07/2024
ShowBiz

VIDEO-SKANDAL/ Suada Muça zhvishet për “gifte” në TikTok, nxjerr dhe tund të pasmet

    Tanimë rrjeti social “TikTok” është kthyer në një platformë ku degjernerimi nuk njeh kufij dhe nuk ka censurim. Pavarësisht, që shumë të mitur janë përdorues të këtij rrjeti, kjo nuk i ndalon “grabitqarët” për para të shfrenohen.

    Një prej tyre është edhe Suada Muça e cila padyshim që njihet gjerësisht nga shumë prej përdoruesve të kësaj platformë. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, Suada Muça nuk njeh limite.

    Pas fjalorit banal të përdorur si dhe sfidave të ndryshme vetëm e vetëm për të fituar disa euro ose “giftse”, ajo ka dalë me të brendshme dhe ka treguar të pasmet.

    Shumë prej komenteve kanë qenë negative, duke kërkuar që të merren masa për frenimin e këtij degjenerimi.