20/04/2024
ShowBiz

“O vdiqa krejt”, Ilnisa e provokon Meritonin me të pasmet e ekspozuara (VIDEO)

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po vazhdojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit edhe më shumë. Në një moment, çifti ka qenë në dhomën e grimit, ku ky i fundit u ndje i provokuar nga të pasmet e Ilnisës. Gazetarja i thotë se nuk e provokon brenda në reality shou, por kur të dalin jashtë. Pjesë nga

Lexo më shumë
ShowBiz

Tha se e bija nuk e kishte takuar të atin, del “sheshit” mashtrimi i Ilnisës, publikohen fotot e vajzës me të atin

Rrëfimi prekës i Ilnisës, dashur pa dashur preku shumë prej shqiptarëve të cilët ndoqën spektaklin e së shtunës. Banorja e Big Brother Vip 3, rrëfeu mes lotësh jetën e saj, pemën e familjes, ku dhe nuk qëndroi pa folur dhe për të voglën, Anaisin, e cila ashtu si dhe gazetarja e ka thënë shpesh herë

Lexo më shumë
ShowBiz

SKANDAL, banorët dalin dhe futen në shtëpi kur duan, Ilnisa: Erdha sot në mëngjes, dola nga dhoma e rrëfimit

Një ngjarje e papritur dhe e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother VIP. Ilnisa është larguar nga shtëpia gjatë natës dhe është kthyer në mëngjes përmes dhomës së rrëfimit. Këtë gjë e tregon vetë moderatorja, gjatë një bisede me Meritonin. Kjo veprimtari është e ndaluar dhe e konsideruar si shkelje e rëndë e

Lexo më shumë