17/04/2024
ShowBiz

SKANDAL, banorët dalin dhe futen në shtëpi kur duan, Ilnisa: Erdha sot në mëngjes, dola nga dhoma e rrëfimit

  Një ngjarje e papritur dhe e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother VIP. Ilnisa është larguar nga shtëpia gjatë natës dhe është kthyer në mëngjes përmes dhomës së rrëfimit. Këtë gjë e tregon vetë moderatorja, gjatë një bisede me Meritonin.

  Kjo veprimtari është e ndaluar dhe e konsideruar si shkelje e rëndë e rregullave të lojës, por çuditërisht, Ilnisa nuk duket aspak e shqetësuar, madje e tregon situatën duke qeshur, duke treguar indiferencë ndaj rregullave të caktuara.

  Ndërkaq, produksioni i Big Brother VIP ka qëndruar në heshtje, pa bërë ndonjë koment ose reagim zyrtar në lidhje me këtë ngjarje të papritur.

  Pjesë nga biseda:

  Ilnisa: Dje unë ika…Kam ardhur në mëngjes(qesh)

  Meritoni: Shtttt.

  Ilnisa: Kam ardhur në mëngjes nga dhoma e rrëfimit.

  Meritoni: Shtttt.