22/07/2024
ShowBiz

VIDEO/ E RËNDË në Big Brother Vip, Egla dhe Rike përleshen fizikisht

  Dy banoret e shtëpisë së Big Brother Vip 3, Egla dhe Rikja kanë patur një debat të fortë mes tyre, ku dergradoi deri në përdorimin e dhunës fizike.

  Pasi Egla i përmendi Rikes njerëzit e familjes, banorja nuk duroi dhe shkoi i hodhi panën sipër në kokë. Më pas aktorja, teksa po mundohej të mbronte veten e ka shtyrë Riken.

  Siç shihet dhe nga pamjet vajzat janë përleshur fizikisht me njëra-tjetrën. Menjëherë pas kësaj ngjarje me shpejtësi në shtëpinë e Big Borther Vip ka mbërritur një zarf i zi. Se çfarë mban brenda dhe kush nga vajzat do të penalizohet pritet për t’ u zbuluar në vijim!

  Një pjesë nga debati:

  Rikja: Pastroje shpirtin. 

  Egla: O idjote

  Rikja: Pastro shpirtin para se me fol për njerëzit e mi jashtë.