20/06/2024
Lajme Maqedoni

VIDEO/ Punëtorët i kërkojnë rrogat të që të shtrojnë tryezën e Bajramit, Bilall Kasami me shokë hap fushatën në Tetovë duke harxhuar mijëra euro

    Koalicioni “VLEN” ka hapur shtabin këtë të hënë në Tetovë. Nga pamjet e ardhura në redaksinë e news33.tv kjo fushatë është hapur në lagjen Teteks 1 në Tetovë mes fishekzjarreve.

    Teksa qytetarët, punëtorët e NPK-së kishin zënë derën e Bilall Kasamit ditën e sotme pasi nuk kanë marrë prej muajsh rrogat, VLEN ka vendosur t’ i bëjë atyre karshillëk përmes organizimit mijëra euro dhe lekëve teksa hidhen në ajër (fishekzjarreve).