20/04/2024
ShowBiz

VIDEO/ Ulërima dhe të qara: Dalin pamjet e sherrit në Familjen Mbretërore, Elia merr me shpulla Princ Lekën

    Janë publikuar pamjet nga sherri mes Elia Zaharias dhe Princ Lekës.

    Një video e filmuar nga Princ Leka tregon sulmin nga Eliza Zaharia. Aktorja duket shumë e agravuar teksa sulmon Princin duke e akuzuar se ai ka dhunuar babain e saj.

    Gjatë ditës së sotme, u mësua se Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë bërë kallzim në polici në datë 5 mars, ku akuzojnë njëri-tjetrin për dhunë fizike.