20/04/2024
Shqipëri

16 vjeçarja largohet nga shtëpia, babai shkon i alarmuar në polici: Ju lutem më gjeni vajzën

Një adoleshente nga Kanina rezulton se prej dy ditësh është larguar nga shtëpia prej datës 16 Mars dhe nuk është kthyer më, ndaj babai i saj ka shkruar i alarmuar për të bërë kallëzim në Policinë e Vlorës. “Në ambientet e Komisariatit të Policisë Vlorë është paraqitur shtetasi V. I., banues në fshatin Kaninë, i

Lexo më shumë
ShowBiz

VIDEO/ Ulërima dhe të qara: Dalin pamjet e sherrit në Familjen Mbretërore, Elia merr me shpulla Princ Lekën

Janë publikuar pamjet nga sherri mes Elia Zaharias dhe Princ Lekës. Një video e filmuar nga Princ Leka tregon sulmin nga Eliza Zaharia. Aktorja duket shumë e agravuar teksa sulmon Princin duke e akuzuar se ai ka dhunuar babain e saj. Gjatë ditës së sotme, u mësua se Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë bërë

Lexo më shumë
Kosovë

E rëndë në Prishtinë/ Dy vajzat rrahin babanë

Ditën e djeshme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në rrugën ‘Viktor Majer’ në Prishtinë, ku dy vajza po dyshohen se kanë ushtruar dhunë ndaj babait të tyre. Dhuna në familje, është një fenomen shumë shqetësues, ku kohët e fundit këto raste sa vijnë dhe shtohen, pasi çdo ditë persona të ndryshëm

Lexo më shumë