19/04/2024
Shqipëri

Zbulohet se kush e publikoi videon e dhunës në Pallatin Mbretëror

Prokuroria e Tiranës, ka njoftuar nisjen e hetimeve për rastin e “dhunës në familje” të denoncuar nga princ Leka Zogu, ndaj ish-vjehrrit Gjergji Zaharia dhe ish-gruas Elia Zaharia. Gjithashtu, prokuroria ka njoftuar se do të hetojë edhe lidhur me videon e konfliktit, e cila u publikua në media ditën e djeshme, ku shfaqet Elia Zaharia

Lexo më shumë
ShowBiz

VIDEO/ Ulërima dhe të qara: Dalin pamjet e sherrit në Familjen Mbretërore, Elia merr me shpulla Princ Lekën

Janë publikuar pamjet nga sherri mes Elia Zaharias dhe Princ Lekës. Një video e filmuar nga Princ Leka tregon sulmin nga Eliza Zaharia. Aktorja duket shumë e agravuar teksa sulmon Princin duke e akuzuar se ai ka dhunuar babain e saj. Gjatë ditës së sotme, u mësua se Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë bërë

Lexo më shumë
Lajme Shqipëri

Princ Leka rrihet nga ish-vjehrri dhe Elia Zaharia

Princ Leka raportohet se është dhunuar të martën e datës 5 Mars 2024 në Tiranë, teksa ka shkuar në Oborrin Mbretëror për të takuar vajzën e tij të mitur. Atje, ai është përballur me gruan Elia Zaharia, me të cilën është në proces divorci dhe vjehrrin, Gjergj Zaharia. Ngjarja është raportuar në Policinë e Tiranës,

Lexo më shumë