17/04/2024
Shqipëri

U martua me gruan 20 vite më të re, 36-vjeçari shqiptar i përdhunon vajzën

  Nëndrejtoria e Sigurisë së Pireut ka arrestuar një shtetas shqiptar në Egjinë, 36-vjeçar, i cili akuzohet për përdhunim dhe akte seksuale me të mitur, shkelje të legjislacionit për të dhënat personale, armëmbajtje pa leje dhe posedim droge.

  36-vjeçari dyshohet se nga viti 2013 ka abuzuar me vajzën e mitur të partneres së tij 50-vjeçare, gjithashtu shtetase shqiptare, e cila gjithashtu është arrestuar, ndërsa ndaj saj është ngritur një dosje për shkelje të legjislacionit për armët.

  Ngjarja dyshohet se është raportuar nga viktima, tashmë 25-vjeçare.

  Sipas të njëjtave informacione, ajo dyshohet se ka pohuar se 36-vjeçari pasi ka filmuar aktet e pahijshme e ka kërcënuar se do t’i publikojë në internet.

  Pas kontrollit në pronën dhe shtëpinë e dy shqiptarëve u gjetën dhe u konfiskuan:

  – 1505 gram kanabis,
  – armë,
  – 4 thika,
  – Shuma prej 18.275 euro,
  – 3 peshore precize,
  dhe
  – 3 celularë.