13/04/2024
Shqipëri

VIDEO/ “Dil jashtë”, momenti ku shqiptari tenton të përdhunojnë 32-vjeçaren në Greqi

Media greke ka publikuar pamjet nga ngjarja e shënuar në ishullin Symi të Greqisë, ku një shqiptar ka tentuar të përdhunojë një 32-vjeçare, në lokalin e saj. Në pamje shihet se si 30-vjeçari shqiptar ka e ka mbyllur në lokalin e saj 32-vjeçarin dhe ka tentuar që t’i afrohet duke e prekur edhe puthur. Në

Lexo më shumë
Lajme Shqipëri

U përdhunua nga 60-vjeçari, flet vajza e mitur: Me mbajti me zor për disa orë në banesë

Një ngjarje e rëndë u bë e ditur ditën e sotme, ku një 60-vjeçar u arrestua pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 16-vjeçare. 16-vjeçarja i ka treguar për ngjarjen e rëndë nënës dhe më pas kanë bërë denoncimin në polici. Nga dëshmia e vajzës mësohet se 60-vjeçar e ka futur të miturën në

Lexo më shumë
Shqipëri

U martua me gruan 20 vite më të re, 36-vjeçari shqiptar i përdhunon vajzën

Nëndrejtoria e Sigurisë së Pireut ka arrestuar një shtetas shqiptar në Egjinë, 36-vjeçar, i cili akuzohet për përdhunim dhe akte seksuale me të mitur, shkelje të legjislacionit për të dhënat personale, armëmbajtje pa leje dhe posedim droge. 36-vjeçari dyshohet se nga viti 2013 ka abuzuar me vajzën e mitur të partneres së tij 50-vjeçare, gjithashtu

Lexo më shumë