11/07/2024
Lajme Maqedoni

Grubi i dërgon mesazh opozitës: Zanin mos ta ni! SHUJ!

    Përmes një video përmbledhëse nga tubimi promovues kandidatit për president nga Bashkimi Demokratik për Integrim, Bujar Osmanit, zëvendëskryeministri Artan Grubi ka ironizuar me opozitën shqiptare.

    Grubi ne videon e publikuar teksa dëgjohet kënga “Zanin mos ta ni”, shkruan se u dha mesazhi për “derivatet jo-kreativ dhe rusofilët”.

    Postimi original nga faqja e tij në Facebook:

    Zonin mos t’ju ni thotë kënga e FLM këtyre derivateve jokreativ dhe patetik të BDI-së për të gjithë fansat nga Rusia, Kina, India, Bangladeshi, e gjithë Azia, që mi keni sjell në profil me paret që i keni vjedh si hajna që jeni, mos e nalni dorën hiç!
    Ju dua të gjithëve, përveç rusofillave në opozitë!!