17/04/2024
Lajme Maqedoni

Grubi: Sikur 20+ ka filluar të më duket pak, si thoni ju?!

Pas nënshkrimit të marrëveshjes për koalicion me PDT-në e Beycan Ilyaz dhe rreshtimit të partive tjera shqiptare në “Frontin Europian”, ka reaguar zëvendëskryeministri Artan Grubi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Grubi ka thënë se siç po shkojnë punët në “Frontin Europian”, 20 deputetë kanë filluar ti duken pak. Përveç kësaj, ai ka pyetur edhe

Lexo më shumë
Lajme Maqedoni

Me këngën e MC Kreshës Artan Grupi i dërgon selam “Arben Turmeninstanit”, “ Izet Afrikanit: Ju më shihni në ëndërr loqkomana!

Artan Grupi ka zgjedhur disa rreshta të cilat këndohen dhe dihen përmendësh nga të gjithë. Me këngën e Mc Kreshës “Semafori”, Grupi u ka dërguar selam, Arben Taravarit, Izet Mexhitit. Postimi i plotë i Grupit: Hey MC Kresha Po foli True story Qaty t’majt te semafori Money Heist ju hini njoni Shuma afro nje milioni

Lexo më shumë
Lajme Maqedoni

Grubi i dërgon mesazh opozitës: Zanin mos ta ni! SHUJ!

Përmes një video përmbledhëse nga tubimi promovues kandidatit për president nga Bashkimi Demokratik për Integrim, Bujar Osmanit, zëvendëskryeministri Artan Grubi ka ironizuar me opozitën shqiptare. Grubi ne videon e publikuar teksa dëgjohet kënga “Zanin mos ta ni”, shkruan se u dha mesazhi për “derivatet jo-kreativ dhe rusofilët”. Postimi original nga faqja e tij në Facebook:

Lexo më shumë