17/04/2024
ShowBiz

Sara Gjordeni e lidhur me një tjetër banor të shtëpisë, del FOTO

    Silvi Forti e paralajmëroi ditë më parë, ndërkohë sot në rrjet po qarkullon me shpejtësi foto e tij me banoren tjetër të shtëpisë, Sara Gjordenin, para se ata të merrnin pjesë në Big Brother Vip 3.

    Në foto Sara dhe Silvi shihen shumë afër njëri tjetrit, duke vërtetuar kështu që dy konkurrentët kanë pasur një marrëdhënie mjaft të mirë para formatit. Silvi u shpreh para hyrjes në Big Brother Vip 3 se ka pasur flirte me Sarën, shkruan news33.tv