22/07/2024
Magazina

Sara reagon ndaj akuzave të babait: Sot më braktise për herë të dytë!

    Pak orë më parë, kudo nëpër rrjet ka qarkulluar një video e babait të Sara Gjordenit, ish-konkurrente e formatit të ‘BBV3’.

    Pas akuzave të saj në ‘Top Channel’ babai i Sarës ka dhënë intervistën e tij të parë ku ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes bashkëshortore, video të cilën e gjeni dhe në faqen  tonë.

    Pak momente më herët ka ardhur dhe një reagim prej Sarës e cila ka reaguar ashpër ndaj akuzave të babait të saj, dhe shprehet se ndjehet tepër e shokuar dhe e quan babain e saj ‘monstër’.

    ‘Turp, sot më theve zemrën dhe më braktise për herë të dytë. Je shembulli më i keq i një babai dhe qenia më e ulët që ka shkelur në tokë.- është shprehur Sara.