22/07/2024
Lajme Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

    Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite me reshje lokale të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 10 deri në 16 gradë.