21/06/2024
Lajme Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

    Moti sot do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Pasdite kryesisht në zonat malore do të ketë kushte për reshje të herëpashershme të dobëta shiu. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Temperaturat do të lëvizin nga -1 deri në 20 gradë.