11/07/2024
Botë

Horror, gjendet i mbështjellë me qese mbeturinash trupi i një burri

  Një ngjarje e rëndë po aq dhe horror ka ndodhur në shtetin fqinj, Greqi. Sipas mediave vendase mësohet se autoritetet kanë gjetur në Janinë trupin e pajetë të një shtetasi.

  Trupi i këtij shtetasi, identiteti i të cilit ende duk dihet, u gjet mëngjesin e kësaj të premte i mbështjellë me qese mbeturinash rreth kokës dhe këmbëve, ndërsa busti ishte i lënë jashtë.

  Gjithashtu, në dorën e majtë të tij ishin vendosur pranga, ndërsa në dorën tjetër i ishte vendosur një armë zjarri.

  Pamje nga vendi i ngjarjes
  Pamje nga vendi i ngjarjes

  Referuar informacioneve të bëra me dije nga autoritetet vendase nga kqyrja paraprake ka rezultuar se në trupin e tij ka lëndime, mirëpo deri mëë tani nuk janë bërë të ditura detaje e tjera, pasi pritet raporti përfundimtar i ekspertit mjekoligjor.

  Si duket autorët kanë kryer vrasjen në tjetër vend dhe më pas trupin e këtij shtetasi e kanë zhvendosur në vendin ku dhe u gjet mëngjesin e sotëm.