20/07/2024
Lajme Rajon

Të shtëna me armë zjarri në shtetin fqinj, vritet një person (EMRI)

    Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mal të Zi, shkruan news33.tv.

    Sipas informacioneve parpake mësohet se një person ka humbur jetën pasi u qëllua me armë zjarri.Ngjarja ka ndodhur në Tivar dhe sipas mediave vendase mësohet se viktima është identifikuar si Edmond Mustafa.

    Policia ka bllokuar të jgithë qytetin dhe po punon për zbardhjen dhe kapjen e autorit.