18/06/2024
Botë Uncategorized

Përleshje në restorant, gratë godasin me grushta njëra-tjetrën (VIDEO)

    Ditën e djeshme,  një përleshje e dhunshme shpërtheu në një restorant të mbushur me njerëz në Liverpool, ndërsa gratë përdorën edhe grushtat dhe njëra u godit me një pasqyrë.

    Sipas mediave të huaja, pamjet tronditëse të përleshjes treguan një grup grash që luftonin në një restorant në Liverpool.

    Aty, ndër tjerash thuhet se një grua kapi një tjetër nga flokët dhe i ra me grushte në kokë.