20/06/2024
ShowBiz

VIDEO/ “T’i q* ro*t, s’më rruhet k**i ”, Dijonis Biba shpërthen në të shara ndaj këngëtares

  Një debat i ashpër që ka degraduar në fjalor banal është zhvilluar në reality shown “Ferma VIP” natën e kaluar, ku protagonistë kanë qenë TikTok-eri Dionis Biba dhe këngëtarja Baby G.

  Zhurmat që këngëtarja bënte me një tjetër banore, e kanë shqetësuar banorin që ishte në gjumë, i cili ka shpërthyer në sharje ndaj saj.

  “T’i q* ropt! Më plasi k*ri për emisionin mua. Flini gjumë, mos na rruani k*rin”, ishin fjalët e Dionisit. Ndërsa Baby G, i kërkoi llogari për përdorimin e këtyre fjalëve.

  Debati:

  Dijonis: Pse bën si kalamo? 25 vjeçe aty lat nam, fle gjumë…

  Baby G: Jo për inat tash jo

  Dijonis: Ti q* ropt, Mplasi k*ari. Ja q* ropt me gjith emision. Mos na rruj k*rin fort.

  Baby G: Pse e përdore atë fjalë me mua?

  Banorja: Ulu

  Baby: Nuk ishim tu bo zhurm. Është duke përmendur k*arin mi. Ça je duke fol

  *KUJDES! Video e mëposhtme përmban fjalor +18
  Shiko videon këtu