19/06/2024
Maqedoni

Arsim Zekolli thumbon Arben Taravarin: Xhentelmenllëk me tapi

  Analisti dhe njohësi i rrethanave politike në vend, Arsim Zekolli përmes një postimi në faqen e tij në rrjetin social Facebook ka thumbuar Arben Taravarin kanditatin për president nga koaliconi “Vlen”.

   

  Postimi i plotë:

  Marreveshja xhentelmene BDI-VLEN:

  Mos me pyet per Daken, nuk te pyes per Ivan Stoiljkovic.
  Mos me pyet prej nga bera milionin e pare, nuk te pyes prej nga bere milionin e dyte.
  Mos me pyet per shtepine pa leje ne Cair, nuk te pyes per villen ne Taftalixhe.
  Mos me pyet pse nuk me japin vize ne Kala, nuk te pyes pse je nen investigat DEA-FBI.
  Xhentelmenllek me tapi.