20/05/2024
Lajme Maqedoni

VIDEO/ Shqiptarët nga Kosova të irrituar për mashtrimin me Albin Kurtin, brohorasin në tubimin e “VLEN” emrin e Ali Ahmetit

    Mbrëmjen e djeshme VLEN mbajti tubimin me emigrantët shqiptarë në Cyrih Të Zvicrës. Edhe pse shumica e tyre u mashtruan pasi më herët anëtarët e VLEN i njoftuan se i pranishëm do të ishte Albin Kurti, ai nuk mori pjesë.

    Ndryshe nga çka u transmetua në rrjetet sociale, Arben Taravarit iu bë një suprizë aspak e këndshme për të dhe “shokët” e tij në Zvicër, shkruan news33.tv.

    E teksa ai priste që të dëgjonte emrin tij, emigrantët shqiptarë kanë brohoritur emrin e Ali Ahmetit. ‘