20/05/2024
Lajme Maqedoni ShowBiz

VIDEO/ Sara dhe Bardhi prindër për herë të parë

    Sara dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Dashuria që nisi brenda shtëpisë së Big Brother Vip do të kurorëzohet me ardhjen e një bebushi.

    Ka qenë vetë Sara e cila në “Instagramin” e saj ka postuar një video ku këngëtari shihet teksa i puth barkun.

    “Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet per asnje lloj sfide!”, shkruan Sara, duke i dhënë kështu një përgjigje mjaft të mirë të gjithë atyre që dyshuan për dashurinë e tyre.