30/05/2024
Lajme Maqedoni

VIDEO/ “Përleshje” mes aktivistëve në shtabin e VLEN në Fushë Topanë, dëgjohen të bërtitura

    Aktivistët e VLEN janë përleshur me njeri-tjetrin këtë të shtunë. Mësohet se aktivistët në shtabin e VLEN në Fushë Topanë janë përfshirë në një debat së fundmi i cili ka agravuar deri në përdorimin e fjalëve ofenduese si dhe me të bërtitura.

    Kjo dëgjohet edhe në një video të publikuar së fundmi në rrjet nga TS, shkruan news33.tv