30/05/2024
ShowBiz

VIDEO/ Banori i kapi të pasmet, Erjola shpërthen në lot: Të dalin brekët e mia në mes të Shqipërisë

  Moderatorja Erjola Doçi ka shpërthyer në lot brenda shtëpisë së Big Brother Vip, Shkëlqim Bega, e ngriti në krahë dhe e hodhi në pishinë.

  E veshur me fustan, moderatorja po kërcente së bashku me ish-Missin, Françeska Murati kur banori iu është afruar dhe e ka ngritur në krahë.

  Banori i BBV e ngriri në krah moderatoren duke i prekur të pasmet dhe duke ia zbuluar para kamera, ndërsa Erjola tentoi të mbulohej me duar.

  Moderatorja ka dalë mes lotësh nga pishina, ndërsa shpërtheu keq ndaj konkurrentit duke thënë që nuk dëshironte të futej në pishinë, por vetëm të kërcente.

  “Doja të kërceja dhe tani erdha të bëj dush.

  Doja të kërceja dreqin dhe tani të rri të bëj dush sërish dhe ta dalin brekët e mia në mes të Shqipërisë.

  Më mori në krah dhe m’i nxorri të gjitha jashtë”- tha ajo.

  SHIKO VIDEON KETU