30/05/2024
Maqedoni

“T’iu vijë turp”, Pendarovski – Siljanovskës: Unë jetoj në apartament prej 62 metra katror, kurse ju pakontrollueshëm e keni rritur pronën

    Kandidatët për president, Stevo Pendarovski dhe Gordana Siljanovska Davkova janë në ClickPlus në TV21, në duel presidencial.

    Pendarovski ka ndaluar në pasurinë e patundshme.

    “Unë kam vetëm një apartament prej 62 metra katror, kurse ju keni rritje të pronës në mënyrë të pakontrollueshme”, tha Pendarovski.

    Reagon Siljanovska Davkovka.“Të ju vijë turp. Familja Davkova jeton në këtë shtëpi që nga viti ’64”.