17/04/2024
Shqipëri

TMERR/ Momenti kur 4 burra rrahin barbarisht një 30-vjeçar, e godasin me leva hekuri pa u ndalur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  mesditën e kësaj të premte në qytetin e Korçës, në lagjen nr. 16, ku një 30-vjeçar u dhunua barbarisht nga katër persona. Policia e këtij qyteti më herët bëri me dije se shtetasit, Spartak Selima, Kristi Selima, Marsel Xhakollari dhe Erjon Guri, janë shpallur në kërkim pasi goditën me sende të

Lexo më shumë
Lajme Shqipëri

E vranë për një banesë, prek bashkëshortja e Emiljano Pines: Mi këpute krahët dashuri

Qyteti i Korçës, mbrëmjen e të mërkurës u trondit nga një ngjarje e rëndë kriminale, ku shtetasi Ilo Lluka ekzekutoi me 4 plumba 40-vjeçarin Emiljano Pine dhe më pas qëlloi me plumb në kokë edhe veten. Dy korçarët u gjetën të shtrirë pranë njëri-tjetrit në lagjen nr.18 të këtij qyteti. Siç raportuam edhe më herët

Lexo më shumë
Lajme Shqipëri

Këta janë personat e vdekur, 61-vjeçari e vrau 40-vjeçarin pasi i ati i tij donte t’i linte banesën trashëgimi

  Personat që shihni në foto janë Ilo Lluka dhe Emiljano Pine, dy të ekzekutuarit mbrëmjen e djeshme në qytetin e Korçës, shkruan news33.tv. Autori i ngjarjes  Ilo Lluka ekzekutoi 40 vjeçarin pasi i ati i tij dëshironte ti linte trashëgimi banesën. Ilo Lluka prej shumë vitesh jetonte në Greqi. Pas vendimit të së atit

Lexo më shumë