30/05/2024
Maqedoni

Sot mblidhet në Shkup, Fronti Europian

    Liderët e Frontit Europian do të mblidhen sot në Shkup, ka bërë të ditur Arbër Ademi nga BDI-ja pas mbledhjes së djeshme të integristëve në Reçicë të Vogël.


    “Dhe çështja e fundit që u diskutua është takimi i i nesërm. Fronti Europian ka nesër takim pune në Shkup në ora 13:00”, tha Ademi.