20/06/2024
ShowBiz

Pamjet virale në internet, Ilnisa dhe Meritoni kryejnë marrëdhënie në dysheme

    Meritoni dhe Ilnisa janë çifti i parë që u krijua në këtë edicion të ri të “Big Brother” dhe kur kanë kaluar më shumë se dy muaj, ata vazhdojnë të jenë bashkë. Marrëdhënia mes tyre sa vjen dhe forcohet dhe raportet intime po ashtu.

    Mbrëmjen e djeshme, dy banorët janë kapur nga kamerat në dhomën e bardhë teksa qëndrojnë në dysheme, midis dy krevateve të tyre dhe sipas kritikëve të rrjetit, kanë kryer marrëdhënie seksuale.

    @migi_migi4 #migi_migi4 #bigbrothervipalbania #ilnisaagolli #meritonmjekiqi #fypシ #fypシ゚viral #tiktok #forypupage #tiktok #growth #viral #perte ♬ Epic War – Kidmada

    Pamjet nga nata e mbrëmshme janë bërë virale në rrjetet sociale në internet dhe po shpërndahen me shpejtësi, mes atyre që përkrahin lojën e çiftit, dhe të tjerët që i paragjykojnë për vendimin për të kryer marrëdhënie seksuale nën vëzhgimin e telekamerave.

    Meritoni dhe Ilnisa ndodhen në dhomën e bardhë bashkë me banoren tjetër, Egla Ceno dhe këtë të shtunë një prej tyre do të eleminohet. Izolimi në një hapësirë të re brenda shtëpisë së “Big Brother” është bërë pas një debati që kaloi deri në nivel fizik mes të treve.