20/07/2024
Shqipëri

Pamjet e rënda/ Trupat e shpërndarë në shtratin e lumit, momenti kur transportohen 8 viktimat e aksidentin tragjik

    Trupat e 7 klandestinëve nga Lindja e Mesme dhe e shoferit shqiptar që humbën jetën në aksidentin tragjik në afërsi të fshatit Kuqar janë nxjerrë nga automjeti tip Benz.

    Në foto shihen trupat e shpërndarë në shtratin e lumit Vjosë, ndërsa transportohen nga efektivët e policisë në vendngjarje.

    Aksidenti ndodhi rreth orës 04:00 në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, pasi drejtuesi i mjetit, i cili mësohet se është nga Shkodra, në përpjekje për t’i ikur patrullës së policisë ka humbur drejtimin e makinës dhe ka “fluturuar” në ajër në një distancë rreth 300 metra duke rënë në shtratin e lumit.

    aksident tragjik kelcyre 8 viktima (2)aksident tragjik kelcyre 8 viktima (1)aksident tragjik kelcyre 8 viktima (9)aksident tragjik kelcyre 8 viktima (8)aksident tragjik kelcyre 8 viktima (7)aksident tragjik kelcyre 8 viktima (6)aksident tragjik kelcyre 8 viktima (5)