30/05/2024
ShowBiz

Pak muaj pas daljes nga Big Brother VIP, Lumbardhi dhe Kaderi i japin fund lidhjes?

    Fituesi i Big Brother VIP Kosova 2, Lumbardh Salihu dhe banorja tjetër e BBVK Kader Kicaj krijuan një lidhje dashurie që brenda shtëpisë të cilën e vazhduan edhe jashtë.

    Kader dhe Lumbardhi prej disa muajsh janë një çift shumë i dashur për fansat e tyre në Kosovë, por edhe në Shqipëri. Të dy pas daljes nga BBVK ishin kudo bashkë dhe gati të pandarë nga njëri-tjetri, me pushime dhe në punë.

    Por prej dy ditësh çifti nuk ndiqen më në Instagram. Jo vetëm kaq, por ata kanë fshirë dhe të gjitha fotot e përbashkëta që kishin në llogaritë e tyre personale.

    Pak muaj pas daljes nga Big Brother VIP, Lumbardhi dhe Kaderi i japin fund