21/06/2024
Lajme Maqedoni

Në Haraçinë, në Sarajin e pa lëkundur që i qëndron besnik liderit Ziadin Sela!

    Lideri historik i Aleancës së Shqiptarëve, Ziadin Sela, ka zhvilluar mbrëmjen e kësaj të hëne një takim në Haraçinë. Ai është pritur nga dhjetra mbështetës të cilët vijojnë t’ i qëndrojnë besnik liderit.

    Siç shihet dhe nga pamjet, qytetarët kanë mbushur sallën dhe kanë shtrënguar duart e Selës dhe i kanë besuar atij për ndryshimin dhe shpëtimin e partisë.