21/07/2024
ShowBiz

Mediat shpallin të vdekur deputeten dhe aktoren e njohur

    Në rrjetet sociale ditët e fundit ka qarkulluar një lajm me foton e deputetes njëherësh aktore e njohur në Kosovë ku shkruajnë se “Gjendet pa shenja jete një person në Pejë”.

    E revoltuar nga ky “fake neës” në rrjetet sociale, Matoshi ka reaguar dhe kritikuar mediat duke thënë se lajmet që qarkullojnë në Kosovë duhet të vihen në dyshim mbi vërtetësinë e tyre.

    A keni naj koment për portalet tonë?” – shkruan Adriana Matoshi e indinjuar.