20/04/2024
ShowBiz

Mediat shpallin të vdekur deputeten dhe aktoren e njohur

Në rrjetet sociale ditët e fundit ka qarkulluar një lajm me foton e deputetes njëherësh aktore e njohur në Kosovë ku shkruajnë se “Gjendet pa shenja jete një person në Pejë”. E revoltuar nga ky “fake neës” në rrjetet sociale, Matoshi ka reaguar dhe kritikuar mediat duke thënë se lajmet që qarkullojnë në Kosovë duhet

Lexo më shumë