19/04/2024
Kosovë Shqipëri

Deputetja shqiptare fiton për herë të tretë betejën me kancerin

Ditën e hënë aktorja Adriana Matoshi ndau në rrjetet sociale lajmin e hidhur se po përballet me një tjetër sëmundje. Ajo tha se për këtë arsye duhet t’i nënshtrohet një  ndërhyrjeje kirurgjikale. Edhe pse nuk ndau shumë detaje të tjera aktorja kërkoi lutjet e e fansave të saj që të rikthehet shëndosh e mirë. Mirëpo,

Lexo më shumë
ShowBiz

Adriana Matoshit i rikthehet sërish kanceri

Deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi duket se sërish po përballet me probleme shëndetësore. Lajmin e ka bërë vetë me dije Matoshi me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo është shprehur se po përballet me një sëmundje të re dhe se do i nënshtrohet një tjetër ndërhyrje kirurgjikale.  Matoshi njofton se do të largohet

Lexo më shumë
ShowBiz

Mediat shpallin të vdekur deputeten dhe aktoren e njohur

Në rrjetet sociale ditët e fundit ka qarkulluar një lajm me foton e deputetes njëherësh aktore e njohur në Kosovë ku shkruajnë se “Gjendet pa shenja jete një person në Pejë”. E revoltuar nga ky “fake neës” në rrjetet sociale, Matoshi ka reaguar dhe kritikuar mediat duke thënë se lajmet që qarkullojnë në Kosovë duhet

Lexo më shumë