20/05/2024
Shqipëri

Athina “vishet” kuqezi, qindra shqiptarë në pritje të kryeministrit Rama

    Qindra emigrantë shqiptarë janë mbledhur jashtë stadiumit “Galatsi” në Athinë, ku po presin kryeministrin Edi Rama.

    Me flamurin kuqezi, apo të veshur me të kuqe dhe të zezë shqiptarët presin me padurim takimin me kreun e qeverisë.

    Athina “vishet” kuqezi, qindra shqiptarë në pritje të