15/07/2024
Maqedoni

Aksident i rëndë në rrugën Tetovë – Jazhincë, përplaset fugoni dhe dy mjete, ka të plagosur

    Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Tetovë – Jazhincë, gjegjësisht në fshatin Dobrosht tek pompa e benzinës ku janë përplasur dy vetura dhe një furgon.

    Nga aksidenti siç mëson KlanMaqedoni kanë mbetur të lënduar 5 persona.