20/04/2024
ShowBiz

Luizi bën gafën në BBVA: I drejtohet Ledionit me “më fal Arbana”

  Mysafiri i sontem në BBVA ishte Luiz Ejlli.

  Dhe në pjesën e dytë me të marrë fjalën ai në një moment ngatërroi Ledionin, me ish prezantuesen Arbana Osmani.

  Deri sa po fliste ai tha “më falë Arbanë”, ndërsa Ledioni u ndje në “siklet”.

  E Arbana Osmani ishte moderatore e vitit të kaluar, kur dhe Ejlli kishte fituar.

  Prajmi i sontëm u karakterizua me akuza të disa banorëve në drejtim të Romeos.

  Ky i fundit është dërguar në dhomën e rrëfimeve.