20/05/2024
Uncategorized

VIDEO/ Veleshta i përgjigjet VLEN-it: E duam ndryshimin, por jo me ju!

    Se në krahun e kujt dhe kë mbështesin tanimë është mëse e qartë dhe e kuptueshme.“JO VLEN-it”, kështu kanë brohoritur njezëriv banorët e Veleshtës këtë të enjte.

    Siç shihen dhe nga pamjet e sjella nga news33.tv banorët e Veleshtës përkrahin Frontin Europian dhe kreun e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Selën.

    Të gjithë banorët e kësaj zone duan ndryshim, por jo me VLEN, por përkrah Frontit dhe Selës.