20/05/2024
Maqedoni

Video/ U ndalua në kufirin e Maqedonisë, Hoxhë Ahmed Kalaja falenderon sërish Krenar Llogën për ndihmën që i dha

    Hoxhë Ahmed Kalasë ka falenderuar sërish ministrin e Drejtësisë, Krenar Llogën. Pas ndalesës që iu bë Kalasë në kufirin e Maqedonisë, i menjëhershëm ishte reagimi i ministrit.

    Për këtë hoxha e ka falenderuar gjatë një intervistë në një intervistë.

    “E denoncova si rast dhe pati një reagim nga ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga. Qysh nga ajo kohe u hoq ndalesa dhe nuk pati penges”, tha Kalaja.

    SHIKO VIDEON KETU