22/05/2024
Shqipëri

VIDEO/ Mori vëmendjen në Champions, zbulohet kush është bukuroshja shqiptare në stadiumin “Allianz Arena”

    Në stadiumin “Allianz Arena” mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja mes Bayer Mynich dhe Real Madrid. Ndeshje kjo që përfundoi me rezultatin 2-2 dhe ishte e vlefshme për gjysmëfinalen e Champions League.

    Mirëpo përpos lojës së bukur, ajo që tërhoqi mendjen në stadiumin “Allianz Arena” ishte flamuri shqiptar që e mbante një bukuroshe shqiptare. Ishte kamera që i fokusoi dy herë gjatë pjesës së parë.

    E teksa bukuroshja shqiptare ka bërë xhiron e rrjeteve, ne kemi mësuar dhe emrin për ju. Ajo quhet Azra dhe ka lindur në Maqedoni dhe është me origjinë shqiptare, ndërkohë vazhdon studimet në Gjermani. Në stadium ajo shoqërohej nga i fejuari dhe një mike e saj.