19/06/2024
Lajme Maqedoni

VIDEO/ “Mehmetaj ngrihet në këmbë” çfarë ka thën dikur për Mexhitin, Bekim Qoku, e tani e ka bashkëpuntor

    Analistë të ftuar në emisionin Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia diskutuan mbi temën “Beteja e shqiptarëve të Maqedonisë”, duke trajtuar aktualitetin politik në vend.

    Analisti Lirim Mehmetaj tha se Bekim Qoku dikur ka deklaruar se midis Artan Grubit dhe Izet Mexhitit, pa asnjë mëdyshje bëj tifo për Grubin. Dhe jam shumë i sigurt se Grubi do të dalë i fituar ose të paktën më i fituar nga ky sherr mbrenda-partiak, dhe pas këtyre deklaratave skandaloze tani e ka bashkëpuntorë Izet Mexhitin.