20/05/2024
ShowBiz

VIDEO/ Çimi dhe Meritoni ngjitur trup më trup, Erjola i kap në “ flagrancë”: Ju po bëni dashuri…

    Momente komike kanë ndodhur brenda shtëpisë së Big Brotehr vip 3. E protagonistë kanë qenë Meritoni, Çimi dhe Erjola.

    Kjo e fundit kapi në “ flagrancë” dy djemtë të cilët në humor e sipër ishin shtrirë ngjitur me njëri-tjetrin dhe po ngacmoheshin me duar.

    “Çfarë po ndodh këtu? Çështë kjo gjëja këtu, ju po bëni dashuri apo po goditeni? Ju jeni trup më trup, nuk është Ilnisa zemër”, dëgjohet t’ i thotë Erjola.

    @pjeshka_ktu69 #ilnisaagolli #fermavip #meritonmjekiqi #gracianotagani #juldeda #eglaceno #heidibaci #shaiptaretneperbote🇦🇱🌍 #kosovo #kosovoisalbania🇦🇱🇽🇰 #fyppppppppppppppppppppppp #rozalati #franceskamurati ♬ suono originale – pjeshkavogel_69🔞