20/06/2024
Lajme Maqedoni

VIDEO/ Çfarë ka thënë dikur për Mexhitin, Bekim Qoku, e tani e ka bashkëpuntor

    Analistë të ftuar në emisionin Debat Plus me Ermal Pandurin, diskutuan lidhur me zhvillimet politike në Maqedoninë e Veriut si dhe përplasjet dhe aleancat mes partive.

    Analisti Lirim Mehmetaj gjatë diskutimit përmendi dhe një deklaratë të bërë më shumë më parë nga Bekim Qoku, i cili ka thënë shkurt,bukur dhe pastër se midis Artan Grubit dhe Izet Mexhitit do të zgjidhte Grubin, shkruan news33.tv.